נשים לבושות, גברים ערומים

אתמול נפגשנו עם רון וורד (שמות בדויים כמובן) יחד עם יוני מהאינטרנט והחברה שלו. רון יצר איתי קשר בעקבות הבלוג, סיפר לי כי הוא חי כך עם אישתו כבר יותר משלוש שנים כאשר בשנה האחרונה נכנסו גם יחסי שליטה – הוא העבד שלה.

אצלם זה התחיל דווקא ממקום אחרי לגמרי. הוא תפס אותה עם גבר אחר. ממש תפס אותה על חם ואחרי ריב גדול וכמעט פרידה, הוא חשב על זה שבעצם זה לא כל כך נורא ולאט לאט העניין הלך לכיוון של יחסים פתוחים ביניהם, אבל הוא מצא שהדבר שהכי מגרה אותו זה לראות את אשתו עם גברים אחרים ומשם…

התכתבנו קצת והחלפנו חוויות ויעלה שקראה את התכתובת, אמרה לי שאולי ניפגש איתם. זה מאוד הפתיע אותי אבל סיפרתי לו את זה והוא שיתף בזה את אישתו. היא קראה את הבלוג מתחילתו ועד סופו וזה מצא חן בעיניה, היא ביקשה מרון שיזמין אותנו יחד עם יוני.

כאמור אתמול בערב נסענו אליהם. יוני והחברה שלו פגשו אותנו למטה.

עלינו אליהם.

בהתחלה היה קצת מביך. בכל זאת, קשה להתחיל ככה ערב, אבל ורד בשיער צבוע אדום, די מהר יצרה אווירה נעימה. היא נראתה גבוהה וחתיכה. ממש חתיכה. קל היה להבחין שהיא רצתה לעשות עלינו רושם – כל הזמן נתנה לו הוראות ופקודות והוא ישר ביצע אותן.

ואז נתנה לו הוראה להתפשט. זה היה נורא משונה, ככה באמצע השיחה אמרה לו – תוריד את הבגדים! הוא היה קצת נבוך אבל התפשט לגמרי. בהתחלה עמד ערום ואחר כך התיישב וברגע שהתיישב שלחה אותו למטבח להביא משהו והוא הלך ערום, מנסה כאילו להיות טבעי, אבל ראו שהוא מרגיש לא בנוח עם זה כשכולם מסתכלים עליו.

יעלה שישבה לידי שאלה אותי אם זה מוצא חן בעיני. לא ידעתי מה להגיד לה. היא פתאום התיישבה עלי והתחילה לנשק אותי ותוך כדי נשיקות הורידה לי את החולצה ואז נעצרה, אמרה לי להתפשט לגמרי וזה בדיוק מה שעשיתי.

על הספה ממול ישבו יוני והחברה שלו והסתכלו עלי ועל רון שהתיישב לידי ערום. אני לא יודע למה, אבל גם הוא פתאום התחיל להוריד את הבגדים. ככה פתאום היינו שלושה גברים ערומים ושלוש נשים לבושות, אלא שבמקרה של יוני זה קצת היה אחרת. ורד התיישבה לידו והתחילה ללטף אותו ויעלה ישר הצטרפה אליהן. החברה שלו שפינתה מקום הסתכלה עליהם די בעניין ופתאום הבנתי משהו, שהיא גם קוקהולדית, אוהבת לראות את החבר שלה מזדיין עם אחרות. אולי אצלה זה קצת פחות חזק, כי בכל זאת הם גם צעירים וגם לא נשואים, אבל זה קיים אצלה.

גם ורד וגם יעלה התחילו להתפשט כשהן ממזמזות את יוני, מוצצות לו, מתנשקות איתו ואז ורד קמה ומשכה את אישתי ואת יוני אל חדר השינה והשאירה אותי יחד עם בעלה ויחד עם החברה של יוני בסלון.

ברגע שנשארנו לבד שם היה מביך במיוחד. לא הזמינו אותנו להסתכל. החברה של יוני ישבה בצד והשפילה את המבט אל הרצפה ואז רון התחיל לאונן.

זה היה מצחיק וגם משונה לראות אותו אבל הוא התחיל לאונן ותוך דקה הזין שלו עמד ואפילו נראה מרשים. החברה של יוני פתחה את הג'ינס שלה, והכניסה יד פנימה וגם אני התחלתי לאונן וככה ישבנו שלושתינו ואוננו.

היא התחילה לגנוח בצורה מאוד סקסית ואני הרגשתי עוד יותר מחורמן.

גם רון התנשף ותוך דקה גמר. אני הייתי אחרון והתקשיתי, אבל בכל זאת הצלחתי. אחר כך האווירה הייתה רגועה יותר, קצת דיברנו על כל מיני, אפילו התבדחנו על הנשים שלנו ועל יוני שמזדיינים בחדר הסמוך.

אחרי שעה בערך רון עוד פעם פתאום השתתק והתחיל לאונן ואני אחריו.

החברה של יוני רק הסתכלה עלינו ואחר כך התקרבה, ישבה על הרצפה בין שנינו, חייכה. היא ליטפה לי קצת את הביצים ואפילו נגעה לי בזין, לא יותר מכמה נגיעות, אבל זה היה נעים.

כשגמרנו, חיכינו עוד שעה ארוכה עד שהשלושה בחדר השינה סיימו את ענייניהם

בדרך חזרה הביתה שאלתי את יעלה איך היה והיא ענתה לי שהיה נהדר, אבל נדמה לי שבכל זאת הייתה קצת מוטרדת. אני סיפרתי לה מה היה בסלון וזה שעשע אותה מאוד. אני בכל אופן, הייתי מאוד מאוד מרוצה.

 

תומר

2 תגובות על נשים לבושות, גברים ערומים

 • מאת shlidr‏:

  קראתי את כל הבלוג והתרשמתי מאוד, אוהב מאוד את הכתיבה שלך ושל יעלה {היא בדרך כלל פחות מפרטת ויותר כותבת ברמה של דיווח לקוני}
  אולם הפעם מאוד התאכזבתי הכתיבה שלך היתה מאוד לקונית ברמה של דיווח עיתונאי שום מעורבות של רגשות ובלי שום פרקוט על מה עובר לך וליעלה בבטן ובלב ,
  מצטער אבל הפעם זה היה יבש מעט
  בסך הכל זו היתה סיטואציה די משפילה ויעלה לקוחת אותך די בביטחון לכיוון של עבד שלה, נראה לי שאתה אפילו שמח על כך אבל הבעיה שלא כתבתם כלום על מה הרגשתםבסיטואציה הזו ואיך זה משפיע עליכם החיי היום יום .
  מה קורה למחרת ערב כמו זה?איך החיים שלכם ?האם יש לכם סקס בניכם ? סקס טוב ? האם אתה לא מיותר כבר מבחינתה בהיבט הזה?
  רוצה לשמוע יותר על מה אתה מרגיש בסיטואציות כאלה ומה זה עושה/עשה ליעלה כשהיא הזדיינה בחדר הסמוך ואתה נשארת עם האחרים ערום ומבוייש ואיך היה לה סקס בכלל

 • מאת ערן‏:

  מסכים עם מי שלפני
  התיאור קצת טכני ויבשושי משהו.
  הרבה יותר מעניין לקרוא קצת יותר מה זה עשה לכם.
  מה זה עשה לה.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. (*) שדות חובה מסומנים

*